Tábory 2024

V letošním roce pořádáme již 15. ročník příměstských táborů s koňmi a jezdeckých výcvikových táborů, máme letité zkušenosti s vedením dětí na táborech, ale i na jezdeckých kroužcích co zde v hřebčínu Karlen provozujeme. S dětmi na táboře pracují a pomáhají nám – asistent pedagoga, zkušený instruktor a asistent HPSP, lidé s jezdeckou a vozatajskou licencí, proškolený členové jezdeckého oddílu a dobrovolníci se zkušenostmi s dětmi a koňmi.

Naše tábory s koňmi jsou pro holky a kluky, kteří mají rádi přírodu a pobyt na čerstvém vzduchu. Rodinné prostředí na statku s koňmi, poníky a se spousty dalších hospodářských zvířat. Děti se můžou těšit na domácí stravu (oběd, svačina a pitný režim po celý den).

Tábor s koňmi v termínech: 1.7.-5.7., 22.7.-26.7., 12.8.-16.8. – 4.000,- Tento tábor je pro úplné začátečníky, kteří chtějí být s koňmi, naučit se vše kolem koní a co se s koňmi dělá, dělat může, ale i co se nesmí a co koně nemají rádi. Součástí je jízda na koni, krmení vodění, soutěže s koňmi a spousty her s novými kamarády z tábora. Co s sebou: kelímek na pití, lahev, pokrývku hlavy, pláštěnku, pevnou obuv, sandále(krosky), plavky, ručník, krém na opalování- prostě podle počasí. Po dobu tábora si zde děti mohou nechat věci v klubovně. Informace, požadavky o dítěti se píšou do nástupního formuláře.

Jezdecký výcvikový tábor : 8.7.-12.7., 29.7.-2.8. – člen– JO hřebčína Karlen z.s. 4.800,- , nečlen- 5300,- Tento tábor je pro jezdce. Pracujeme s koňmi na jízdárně ze země na ruce i pod sedlem. Jezdíme na vyjížďky, trénujeme dobrý sed, pilujeme drezůru a skoky. Co s sebou: kelímek na pití, lahev, pokrývku hlavy, pláštěnku, pevnou obuv, sandále(krosky), plavky, ručník, krém na opalování- prostě podle počasí. Po dobu tábora si zde děti mohou nechat věci v klubovně. Jezdecká přilba, bezpečnostní vesta, rajtky, j. rukavice, jezdecká obuv.

Oba tábory mají omezený počet dětí.

Přihlášky posílejte na lenka@hrebcinkarlen.cz

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA