Kroužky

Pony klub (PK)

Kroužek s koňmi pro ty nejmenší milovníky koní (5- …..let). Zde se děti učí jak se bezpečně se pohybovat u koní, jak je vodit, čistit a co koně žerou. Naučí se jak nasadit ohlávku jak bezpečně držet vodítko, nauzdit, nasedlat svého koně, základy v kroku a v klusu. Účinkují na akcích hřebčína Karlen. Cena je 1200,- za odchozený celý měsíc (4x), jinak cena 400,-/za jednu návštěvu PK. Každý pátek od 13 do 14,55h- za každého počasí.

Jezdecký pony klub (JPK)

Jezdecký kroužek pro pokročilé jezdce a jezdkyně, zde se zdokonalují ve svém jezdeckém umění. Jezdíme na jízdárně a do terénu. Účinkují na akcích hřebčína Karlen, účastní se výstav. Cena je 1900,- za odchozený celý měsíc  (4x),  jinak je cena JPK 650,- za jedenu lekci JPK. Jedenkrát týdně buď PO, ÚT, ST, ČT, nebo PÁTEK vždy od 15-16h.- za každého počasí. Možnost chodit i 2x týdně.

Jezdecký oddíl (JO)

Oddíl pro jezdce- děti a dospělé co zvládají koně ve všech chodech. Psychicky a fyzicky dozrálé jedince :-), kteří pomáhají na klubech, při táborech a exkurzích. Účastní se jezdeckých tréninků, závodů, vyjížděk, Hubertů, Mezinárodních výstav, obsedání a zapřahání koní. Aktivně se účastní akcí a výletů hřebčína Karlen. Docházka je neomezená, cena 1200,-/měs.